BERNARD

Stojan na lahve.

standardní cena: 5 500 Kč –18 % 4 500 Kč
Dostupnost: 2 - 3 týdny
Možnosti doručení
BERNARD
Bernard 1
Akce Novinka Tip
5 500 Kč –18 %
Doprava zdarma u vybraných výrobků
Doprava zdarma u vybraných výrobků
Ruční výroba
Ruční výroba
Na trhu jsem již od roku 2012
Na trhu jsem již od roku 2012

Detailní popis produktu

Stojan na lahve vína nebo pálenky, velice luxusní a stylový dekorační prvek do interiéru, je vyroben ze sudů ve kterých leželo desítky let víno.

Tyto stojany můžeme vyrobit v různých velikostech od 100 cm do 200 cm a otvory na lahve v různém počtu dle přání zákazníka a po vzájemné domluvě.

Každý sud ze kterých jsou naše výrobky má svůj příběh a jsou staré 50 – 80 let, je to dedictví po starých rodičích. My jim dáme nový život a šanci zdobit interiéry další desetiletí a dělat radost vám všem.

Dřevo: je ošetřeno speciálním olejem 100 % přírodním produktem se včelím voskem, který si necháváme vyrábět na zakázku a je to jedinečný produkt používaný jedině v naší výrobě. Samozřejmě je to nejlepší ekologická volba zdravého ošetření veškerých dřevěných povrchů. Povrch se neuzavře, takže dřevo může dýchat.

Několikanásobné napuštění dřeva olejem krásně vyzdvihne jeho kresbu. Kovové prvky jsou natřené černou kovářskou matovou barvou, nebo olejem.

Povrchová úprava je určená pro použití dekorací v interiéru.

Všechny naše výrobky jsou ruční práce na zakázku, každý kus je originální a proto se může nepatrně lišit od produktové fotografie.

Rozměry: + výška cca 180 cm

Dodací lhůta: 1 - 2 týdny (zakázková výroba).

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany
Hmotnost: 20 kg