O nás

Láska ke dřevu, vášeň pro víno a poctivá truhlařina, to vše se odráží v naší práci.

Truhlářská práce je krásné a voňavé umělecké řemeslo. Když se navíc spojí s úžasnou vůní červeného vína a dubového dřeva, musí vzniknout něco jedinečného. Věříme, že právě to se děje pod našima rukama, v naší rodinné firmě Sudový ráj.
Designový nábytek a další produkty vyrábíme z barrique sudů od roku 2012. Vše si sami navrhujeme a zpracováváme ručně nebo za pomocí strojů vlastní výroby. Spojujeme jedinečný potenciál nádherného vinařského kraje jižní Moravy a řemesla, možná již lehce zapomenutého, abychom přinesli do interiéru i exteriéru restauračních zařízení nebo rodinných obydlí něco originálního a původního. Prostor dáváme také našim zákazníkům, na přání si můžete na objednaný výrobek zvolit vlastní logo, motiv včetně obrázku z původní fotografie. Speciální technologií daný prvek a logo na produkt vyrobíme.
Naše výrobky si můžete zakoupit v novém e-shopu, nebo nás pro individuální objednávku kontaktujte. Celoroční prodejní expozici výrobků najdete v Lednici v útulné Restauraci U Volhy. Sledujte nás i na našem Facebooku, kde také najdete nejnovější reference.

Štefan Bitmann
Truhlář, zakladatel a majitel Sudového ráje